دوره های آموزشی

بسته ی مشاوره آنلاین و برنامه ریزی آنلاین

بسته ی مشاوره آنلاین و برنامه ریزی آنلاین توسط مهندس گنجی و کادر آموزشی

مشاوره و برنامه ریزی درسی آنلاین توسط مهندس گنجی و کادر آموزشی انجام میشه. برنامه درسی داده میشه . ساعت مطالعه کنترل میشه و راهکارهای مطالعاتی داده میشه.

بسته ی مشاوره آنلاین شامل :

تقویم مطالعاتی سالانه ، دفترچه ی چک لیست مطالعاتی ، روش مطالعه هر درس ، برنامه ی روزانه و هفتگی مطالعه  ، بررسی و کنترل روند مطالعه ، ارائه ی راهکار برای موفقیت بیشتر ،  تحلیل آزمون و….

همه ی خدمات از طریق سایت انجام میشه. علاوه بر سایت ، استفاده از شبکه های اجتماعی و پیام رسان های تلگرام و  واتس آپ  و… به ما کمک می کنه! در ضمن ، امکان حضور در جلسات انگیزشی  و همایش های ماهانه وجود داره.

صفحه ی شخصی هر دانش آموز:

در بسته ی مشاوره آنلاین ، برای دانش آموز یک صفحه ی اختصاصی در سایت در نظر گرفته می شه.در این صفحه ، برنامه ی روزانه و ماهانه قرار داده میشه. این برنامه از روی موبایل یا کامپیوتر قابل دیدن هست.

برنامه بر اساس برنامه ی آزمون ، مدرسه و کلاس ها نوشته میشه. بر اساس شرایط و اتفاقات برنامه تغییر می کنه . برنامه شخصی سازی میشه. دانش آموز دانش آموز باید طبق برنامه پیش بره و گزارش بده ! بررسی مشاوران هم در همین صفحه انجام میشه و گزارش ها تهیه میشه.

بسته ی مشاوره آنلاین . یه مشاور

گزارش مطالعه و دفترچه ی برنامه ریزی:

دانش آموز هر ساعت مطالعه و فعالیت آموزشی خودش رو تو جدول وارد می کنه. پس نیاز به دفترچه برنامه ریزی نداره.

معمولا در برنامه های مشاوره و برنامه ریزی ، دفترچه ی برنامه ریزی ، هفته ای یک بار کنترل میشه . (تازه اگه بشه ) اما ما به طور هر روز ، یا بهتره بگم هر چند ساعت یکبار کنترل می کنیم. در اینصورت نمیذاریم مسیر بدی رو طی کنی.

در این دفترچه برنامه ریزی آنلاین، مشاوره درسی  وتحلیل آزمون هم انجام میشه! کنترل باعث میشه که هر روز و هرهفته در مسیر برنامه ی بلند مدت  برای یک سال باقی بمونیم. پس برنامه بلند مدت و پروژه ی کنکور رو به واحد های یک ماهه تقسیم می کنیم. و این یک ماه ها رو به هفنه ها و هفته ها را به روز و ساعت تقسیم می کنیم.

گزارش مطالعه و میزان مطالعه در هفته نشون می ده چی کار کردیم. چی کار باید بکنیم. پس این قسمت در بسته ی مشاوره و برنامه ریزی بسیار مهمه. برای همین ، تو صفحه ی هر دانش آموز ، گزارش مطالعه و کامنت های مشاورین وجود داره.

روند کار مشاوره و برنامه ریزی:

در بسته ی مشاوره آنلاین ، ابتدا رفتارهای مطالعاتی و عادات مطالعاتی ایجاد و یا اصلاح می شود.

سپس  برنامه ریزی در جهت  افزایش ساعات درس خواندن ( کمیت درس خواندن ) خواهد بود.

در مرحله ی بعد کیفیت مطالعه و روش های صحیح مطالعه آموزش داده میشه. تکنیک های تند خوانی ، افزایش دقت ، افزایش تمرکز ، خلاصه نویسی و روش های تست زنی و…مرحله ی بعدی کاره. بعد نوبت کنکور آزمایشی و افزایش رتبه و تراز و بهبود عملکرد دانش آموزمیرسه .

در این مسیر راهکارهای انگیزشی و روانشناسی نیز ارائه میشه. خلاصه قراره در یک پروژه ی چند مرحله ای به سوی موفقیت تحصیلی حرکت نماییم.

آزمون و تکالیف آنلاین:

در این طرح برای کنترل بیشتر بچه ها آزمون آنلاین به صورت پیوسته برگزار میشه. برای آزمون رتبه و تراز به صورت دقیق و به سرعت صادر میشه. همچنین تکالیف و تست و درس نامه در سایت وجود داره. با این سیستم حلقه ی آموزش و کنترل تکمیل میشه.

این پکیج به طور کامل آنلاین بوده

پیگیری و کنترل از طریق صفحه ی اختصاصی هر دانش آموز انجام می شود.

کارنامه ی مطالعاتی در صفحه اختصاصی دانش آموز قرار گرفته و هر هفته از طریق پیامک ارسال می شود.

پاسخگویی به دانش آموز در صفحه ی اختصاصی دانش آموز انجام می شود

فرم تحلیل آزمون ، بررسی تناسب ساعت مطالعه و… هم آنلاین می باشد.

هزینه : هرماه دویست هزار تومان

ثبت نام و پرداخت

 

یه مشاور

یه مشاور از سال 1370تا به حال در زمینه ی آموزش و خدمات کمک آموزشی فعالیت داره. موسسات اوناد ، آرمان پوینده ، نام آوران که در زمینه ی خدمات کمک آموزشی ، مشاوره و تدریس فعالیت داشته و دارند جزو فعالیت ها ی ما می باشد. کنکور در جزیره ی کیش از سال 1384 تا 1396 با مدیریت و برنامه ریزی این مجموعه پیش رفته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا