دوره های آموزشی

بسته ی مشاوره ماهانه وبرنامه ریزی

بسته ی مشاوره ماهانه وبرنامه ریزی ، پشتیبانی آنلاین و مشاوره حضوری و آنلاین

بسته ی مشاوره ماهانه پشتیبانی آنلاین و مشاوره حضوری و آنلاین توسط مهندس گنجی و گروه آموزشی یه مشاور . تحلیل عملکرد ، ارائه ی راهکارهای مطالعاتی و پشتیبانی مداوم.

بسته ی مشاوره ماهانه شامل :

تقویم مطالعاتی سالانه ، دفترچه ی چک لیست مطالعاتی ، روش مطالعه هر درس ، برنامه ی روزانه و هفتگی مطالعه  ، بررسی و کنترل روند مطالعه ، ارائه ی راهکار برای موفقیت بیشتر ،  تحلیل آزمون و…. همه ی خدمات از طریق سایت انجام میشه. علاوه بر سایت ، استفاده از شبکه های اجتماعی و پیام رسان های تلگرام و  واتس آپ  و… به ما کمک می کنه! در ضمن ، امکان حضور در جلسات انگیزشی  و همایش های ماهانه وجود داره.

صفحه ی شخصی هر دانش آموز:

در این بسته ، برای دانش آموز یک صفحه ی اختصاصی در سایت در نظر گرفته می شه.در این صفحه ، برنامه ی روزانه و ماهانه قرار داده میشه. این برنامه از روی موبایل یا کامپیوتر قابل دیدن هست. برنامه بر اساس برنامه ی آزمون ، مدرسه و کلاس ها نوشته میشه. بر اساس شرایط و اتفاقات برنامه تغییر می کنه . برنامه شخصی سازی میشه. دانش آموز دانش آموز باید طبق برنامه پیش بره و گزارش بده ! بررسی مشاوران هم در همین صفحه انجام میشه و گزارش ها تهیه میشه.

بسته ی مشاوره ماهانه . یه مشاور

گزارش مطالعه و دفترچه ی برنامه ریزی:

دانش آموز هر ساعت مطالعه و فعالیت آموزشی خودش رو تو جدول وارد می کنه. پس نیاز به دفترچه برنامه ریزی نداره. معمولا در برنامه های مشاوره و برنامه ریزی ، دفترچه ی برنامه ریزی ، هفته ای یک بار کنترل میشه . (تازه اگه بشه ) اما ما به طور هر روز ، یا بهتره بگم هر چند ساعت یکبار کنترل می کنیم. در اینصورت نمیذاریم مسیر بدی رو طی کنی.  در این دفترچه برنامه ریزی آنلاین، مشاوره درسی  وتحلیل آزمون هم انجام میشه! کنترل باعث میشه که هر روز و هرهفته در مسیر برنامه ی بلند مدت  برای یک سال باقی بمونیم. پس برنامه بلند مدت و پروژه ی کنکور رو به واحد های یک ماهه تقسیم می کنیم. و این یک ماه ها رو به هفنه ها و هفته ها را به روز و ساعت تقسیم می کنیم.

گزارش مطالعه و میزان مطالعه در هفته نشون می ده چی کار کردیم. چی کار باید بکنیم. پس این قسمت در بسته ی مشاوره و برنامه ریزی بسیار مهمه. برای همین ، تو صفحه ی هر دانش آموز ، گزارش مطالعه و کامنت های مشاورین وجود داره.

روند کار مشاوره و برنامه ریزی:

در این بسته ی مشاوره ، ابتدا رفتارهای مطالعاتی و عادات مطالعاتی ایجاد و یا اصلاح می شود. سپس  برنامه ریزی در جهت  افزایش ساعات درس خواندن ( کمیت درس خواندن ) خواهد بود. در مرحله ی بعد کیفیت مطالعه و روش های صحیح مطالعه آموزش داده میشه. تکنیک های تند خوانی ، افزایش دقت ، افزایش تمرکز ، خلاصه نویسی و روش های تست زنی و…مرحله ی بعدی کاره. بعد نوبت کنکور آزمایشی و افزایش رتبه و تراز و بهبود عملکرد دانش آموزمیرسه . در این مسیر راهکارهای انگیزشی و روانشناسی نیز ارائه میشه. خلاصه قراره در یک پروژه ی چند مرحله ای به سوی موفقیت تحصیلی حرکت نماییم.

آزمون و تکالیف آنلاین:

در بسته ی مشاوره ماهانه برای کنترل بیشتر بچه ها آزمون آنلاین به صورت پیوسته برگزار میشه. برای آزمون رتبه و تراز به صورت دقیق و به سرعت صادر میشه. همچنین تکالیف و تست و درس نامه در سایت وجود داره. با این سیستم حلقه ی آموزش و کنترل تکمیل میشه.

این پکیج مشاوره به صورت جلسات دو هفته یکبار حضوری با مهندس گنجی

پشتیبانی آنلاین و مستمر ، به همراه پاسخگویی به مشکلات برنامه ریزی  به صورت آنلاین

کارنامه ی مطالعاتی

تقویم مطالعاتی سالانه و…

ارسال کارنامه به اولیا به طور هفتگی

هزینه: هر ماه هفتصد هزار تومان

ثبت نام و پرداخت

یه مشاور

یه مشاور از سال 1370تا به حال در زمینه ی آموزش و خدمات کمک آموزشی فعالیت داره. موسسات اوناد ، آرمان پوینده ، نام آوران که در زمینه ی خدمات کمک آموزشی ، مشاوره و تدریس فعالیت داشته و دارند جزو فعالیت ها ی ما می باشد. کنکور در جزیره ی کیش از سال 1384 تا 1396 با مدیریت و برنامه ریزی این مجموعه پیش رفته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا