دوره های آموزشی و خدمات مشاوره درسی

دوره های آموزشی و خدمات مشاوره درسی گروه یه مشاور شامل : برنامه ریزی درسی . مشاوره درسی ، پشتیبانی آموزشی ، دوره های آموزشی ، کارگاه ها و همایش های آموزشی ، انتخاب رشته ، ادامه تحصیل و... می باشد.

ویژگی های دوره های آموزشی و خدمات مشاوره درسی ما
امکان انصراف تا یک هفته - بازگشت کامل وجه

امکان انصراف تا یک هفته - بازگشت کامل وجه

وقتی یه دوره ی آموزشی یا یه کلاس می خوای ثبت نام کنی ، ممکنه شک کنی که این دوره به دردم می خوره یانه ؟ آیا این چیزهایی که می گن واقعا انجام می دن؟ اصلا اگر همه چی خوب باشه ، من می تونم با این سیستم کنار بیام یانه ؟ یه مشاور ، برای اینکه بتونی درست انتخاب کنی ، امکان انصراف تا یک هفته رو به شما می ده. یعنی بعد از یک هفته ، اگه ناراضی بودی انصراف می دی و تمام پول رو پس می گیری!

پشتیبانی و پاسخگویی کامل

پشتیبانی و پاسخگویی کامل

وقتی از خدمات غیر حضوری استفاده می کنی ، مسلما یه عالمه سوال و مشکل برات پیش میاد. ترس از این که نتونم بخوبی از سیستم یا یه خدمت غیر حضوری استفاده کنم، باعث میشه آدم قید این دوره رو بزنه! اما نترس!!! ما از 8 صبح تا 12 شب به سوالات و مشکلاتت پاسخ می دیم تا بتونی به راحتی و بدون نگرانی از دوره ها و خدمات استفاده کنی! اینطوری خیالت راحته که اگه پول دادی و وقت گذاشتی ، حتما نتیجه می گیری!

استفاده از بهترین مشاوران ، پشتیبانان

استفاده از بهترین مشاوران ، پشتیبانان

یه مشاوره ، برای مشاوره درسی ، از بهترین مشاوران و پشتیبانان استفاده می کنه! ملاک ما کارایی ، دلسوزی ، تجربه و آگاهی مشاوران و پشتیبانان است. کارها و فعالیت های کلیه ی مشاوران و پشتیبانان مجموعه به طور دائم و کامل ، توسط مشاوران ارشد مجموعه کنترل می شود. پس دیگه نگرانی انتخاب مشاور رو نداری. اگه مشکلی در زمینه ی مشاوره درسی و پشتیبانی داشتی می تونه به ما اطلاع بدی تا در سریعترین زمان مشکل حل بشه.

بیش از نیم قرن سابقه در آموزش

بیش از نیم قرن سابقه در آموزش

آموزش ، مشاوره و برنامه ریزی نیاز به اطلاعات ، تجربه و استراتژی داره. ما از سال 1370 در زمینه ی تدریس ، آموزش ، مشاوره ، انتخاب رشته و برگزاری همایش و کارگاه آموزشی فعالیت داریم . پس دیگه نیاز به آزمون وخطا نیست!!!! وقتی می خوای یه جنس و یا یه خدمت رو تهیه کنی ، علاوه بر توصیه دوستان و آشنایان ، مهم ترین ملاک ، سابقه و قدمت ارائه دهنده است. حضور طولانی نشانه ی قدرت و سلامت کسب و کار است.

ویژگی های منحصر به فرد مشاوره و برنامه ریزی آنلاین با یه مشاور

دیگه دنبال مشاور نَگَرد! مشاوره ، برنامه ریزی درسی ، کنترل برنامه ی درسی ، تحلیل آزمون و تحلیل روند مطالعه ات با ما !

ثبت ساعت مطالعه ، درصد آزمون ها و تعداد تست حل شده

ثبت ساعت مطالعه ، درصد آزمون ها و تعداد تست حل شده

اینجا یه صفحه ی اختصاصی داری که می تونی ساعت مطالعه ی هر درس ، تعداد تست حل شده در هر درس و درصد آزمون هایی که تا حالا دادی رو واردکنی. با این کار هر زمان بخوای می دونی چقدر تا حالا خوندی ؟ چند تا تست زدی ؟ میانگین درصد هر درس چند بوده! پس می دونی کجای کاری و از این به بعدچه کار باید بکنی!

کنترل و آنالیز ساعات مطالعه ، درصد ها و تست  حل شده

کنترل و آنالیز ساعات مطالعه ، درصد ها و تست حل شده

وقتی ساعت مطالعه ات رو وارد کردی ، ما جمع ساعات مطالعه ی هر درس را در هر بازه ی زمانی بهت می دیم .تا ببینی کدوم رو کم خوندی . یا اصلا متعادل خوندی یانه. در ضمن میانگین درصد هر درس و تعداد کل تستی که حل کردی ، در کارنامه ی مطالعاتی بهت می دیم . با این کار می فهمی کدوم درس را داری بد می خونی یا ...!

ارائه ی کارنامه ی مطالعاتی و تحلیل عملکرد دانش آموز

ارائه ی کارنامه ی مطالعاتی و تحلیل عملکرد دانش آموز

هر ماه یه کارنامه ی مطالعاتی که شامل ساعت مطالعه ی هر درس تا حالا ، تعداد تست حل شده از هر درس ، میانگین درصد هر درس در آزمون ها و آخرین درصد کسب شده در هر درس است. بعلاوه ی نمودار سهم هر درس از مطالعه و تست است. که در آن تحلیل میشه مطالعه در هر درس بازده داشته یا نه! آخه خیلی زود دیر می شه!

ارائه ی برنامه ریزی فردی بر اساس آزمون و تقویم اجرایی سالانه

ارائه ی برنامه ریزی فردی بر اساس آزمون و تقویم اجرایی سالانه

بر اساس برنامه ی مدرسه ، آزمون و کلاس هایی که داری بهت برنامه می دیم که به بودجه بندی آزمون ها برسی. برای فعالیت های روزانه و هفتگی ات یه تقویم اجرایی می دیم . بهت می گیم اگه از برنامه جاموندی چی کار کنی ! چه زمانی درس بخونی ؟ کی تست بزنی ؟ کی مرور کنی ؟ و بدهکاریهای مطالعه ات چی هستن !!

ارتباط هر روز با دانش آموز و هفته ای یک بار با اولیا

ارتباط هر روز با دانش آموز و هفته ای یک بار با اولیا

هر روز برنامه ها ی دانش آموز در صفحه اش کنترل میشه، به سوالات و مشکلاتش پاسخ داده میشه . فعالیت و یا عدم فعالیت دانش آموز برای خودش به طور مرتب پیامک میشه . هفته ای یک بار روند مطالعه و کارنامه ی مطالعاتی برای اولیا پیامک میشه. یعنی با یه مشاور کنترل و پشتیبانی دقیق و مستمر داری!

تحلیل آزمون و رفتار مطالعاتی و رفع اشکالات

تحلیل آزمون و رفتار مطالعاتی و رفع اشکالات

تحلیل آزمون و رفتار مطالعاتی در مشاوره ، مثل آزمایش خون و سی تی اسکن و سونوگرافی در پزشکیه! پیش دکتر باتجربه که میری اول می فرسته آزمایش بدی ببینه مشکل چیه تا دارو بده! ما هم کارنامه ی مطالعاتی و تحلیل آزمون انجام می دیم که ببینیم اشکال کارت کجاست و برای رفع اون اشکال چه کار باید انجام بدیم!

ارائه ی روش درس خوندن، تست زنی و آزمون دادن

ارائه ی روش درس خوندن، تست زنی و آزمون دادن

درس خوندن یه مهارته! هر مهارتی نیاز به آموزش داره. چه طور درس بخونی ؟ چطور یاد بگیری ؟ چطور بیاد بسپاری ؟ چطور بیاد بیاوری؟ خلاصه نویسی ، تند خوانی ، جمع بندی و... بلدی ؟ نگران نباش ما بهت یاد می دیم . علاوه بر اون تمرکز ، دقت و نحوه ی تست زدن و آزمون دادن ومدیریت زمان رو هم بهت می گیم.

مشاوره ی انگیزشی و کوچینگ مستمر آموزشی

مشاوره ی انگیزشی و کوچینگ مستمر آموزشی

انجام و ادامه ی هر کار نیاز به هدف گذاری ، تصمیم گیری ، برنامه ریزی و انگیزه ی ادامه ی راه داره ! یه مشاور مثل یه مربی و پشتیبان حواسش بهت هست. مراقبه مسیر رو گم نکنی ، کُند حرکت نکنی ، ترمز نکنی و.. پس بهت انگیزه و انرژی می دیم که بتونی مسیر رو به صورت آهسته و پیوسته طی کنی و به موفقیت برسی!

پاسخ به سوالات مشاوره ای  دانش آموزان

پاسخ به سوالات مشاوره ای دانش آموزان

یه مشاور همیشه آماده است تا به سوالات پاسخ بده . اشکال کارت رو بگیره . پس دیگه نگران نیستی که چه زمانی مشاور رو می بینی ؟ اصلا یادت می مونه سوالات رو بپرسی ؟ وقت میشه سوالات رو بپرسی؟ هر سوالی برات پیش اومد تو صفحه ات بنویس. همون شب توسط مشاور و پشتیبان ها جواب داده میشه .