دوره های آموزشی و خدمات مشاوره درسی

دوره های آموزشی و خدمات مشاوره درسی گروه یه مشاور شامل : برنامه ریزی درسی . مشاوره درسی ، پشتیبانی آموزشی ، دوره های آموزشی ، کارگاه ها و همایش های آموزشی ، انتخاب رشته ، ادامه تحصیل و... می باشد.

ویژگی های دوره های آموزشی و خدمات مشاوره درسی ما
امکان انصراف تا یک هفته - بازگشت کامل وجه

امکان انصراف تا یک هفته - بازگشت کامل وجه

وقتی یه دوره ی آموزشی یا یه کلاس می خوای ثبت نام کنی ، ممکنه شک کنی که این دوره به دردم می خوره یانه ؟ آیا این چیزهایی که می گن واقعا انجام می دن؟ اصلا اگر همه چی خوب باشه ، من می تونم با این سیستم کنار بیام یانه ؟ یه مشاور ، برای اینکه بتونی درست انتخاب کنی ، امکان انصراف تا یک هفته رو به شما می ده. یعنی بعد از یک هفته ، اگه ناراضی بودی انصراف می دی و تمام پول رو پس می گیری!

پشتیبانی و پاسخگویی کامل

پشتیبانی و پاسخگویی کامل

وقتی از خدمات غیر حضوری استفاده می کنی ، مسلما یه عالمه سوال و مشکل برات پیش میاد. ترس از این که نتونم بخوبی از سیستم یا یه خدمت غیر حضوری استفاده کنم، باعث میشه آدم قید این دوره رو بزنه! اما نترس!!! ما از 8 صبح تا 12 شب به سوالات و مشکلاتت پاسخ می دیم تا بتونی به راحتی و بدون نگرانی از دوره ها و خدمات استفاده کنی! اینطوری خیالت راحته که اگه پول دادی و وقت گذاشتی ، حتما نتیجه می گیری!

استفاده از بهترین مشاوران ، پشتیبانان

استفاده از بهترین مشاوران ، پشتیبانان

یه مشاوره ، برای مشاوره درسی ، از بهترین مشاوران و پشتیبانان استفاده می کنه! ملاک ما کارایی ، دلسوزی ، تجربه و آگاهی مشاوران و پشتیبانان است. کارها و فعالیت های کلیه ی مشاوران و پشتیبانان مجموعه به طور دائم و کامل ، توسط مشاوران ارشد مجموعه کنترل می شود. پس دیگه نگرانی انتخاب مشاور رو نداری. اگه مشکلی در زمینه ی مشاوره درسی و پشتیبانی داشتی می تونه به ما اطلاع بدی تا در سریعترین زمان مشکل حل بشه.

بیش از نیم قرن سابقه در آموزش

بیش از نیم قرن سابقه در آموزش

آموزش ، مشاوره و برنامه ریزی نیاز به اطلاعات ، تجربه و استراتژی داره. ما از سال 1370 در زمینه ی تدریس ، آموزش ، مشاوره ، انتخاب رشته و برگزاری همایش و کارگاه آموزشی فعالیت داریم . پس دیگه نیاز به آزمون وخطا نیست!!!! وقتی می خوای یه جنس و یا یه خدمت رو تهیه کنی ، علاوه بر توصیه دوستان و آشنایان ، مهم ترین ملاک ، سابقه و قدمت ارائه دهنده است. حضور طولانی نشانه ی قدرت و سلامت کسب و کار است.

دفتر برنامه ریزی آنلاین یه مشاور

مشاوره درسی و همه ی امکانات یه دفتر برنامه ریزی ، دراینجا هست . علاوه براین امکانات ، یه مشاور هر روز و هر ساعت کارهاو برنامه هاتون رو تحلیل و بررسی می کنه!

دفتر مشاوره و برنامه ریزی آنلاین

دفتر مشاوره و برنامه ریزی آنلاین

دفتر برنامه ریزی آنلاین یه مشاور با کامپیوتر ، موبایل و تبلت در دسترس است. هر دقیقه و هر ساعت روز می تونی ساعت مطالعه را وارد کنی. برنامه ی هر روزت در صفحه ی اصلی و اختصاصی خودت قرار داره. اگر برنامه تغییر کنه بلافاصله در اختیارت هست. در هر لحظه می تونی مشکلاتت را با مشاور و پشتیبان در میان بگذاری.

کنترل روزانه برنامه

کنترل روزانه برنامه

در سیستم یه مشاور، هر روز با مشاور در تماسی. لازم نیست یه هفته صبر کنی تا مشاور رو ببینی. هر روز مشاور و پشتیبان برنامه ات رو می بیین. عملکردت رو بررسی و تحلیل می کنن. ایرادات کارت رو می گیرن . پیشنهادات لازم رو بهت می دن. هماهنگی و متناسب بودن ساعات مطالعه ی درس ها رو هم کنترل می کنن که اشتباه نکنی.

پاسخ به سوالات

پاسخ به سوالات

یه مشاور همیشه آماده است تا سوالات رو پاسخ بده . اشکالات کارت رو بگیره . پس دیگه نگران نیستی که چی زمانی مشاور رو می بینی ؟ اصلا یادت می مونه سوالات رو بپرسی ؟ یا اصلا وقت میشه سوالات رو بپرسی؟ هر سوالی برات پیش اومد تو صفحه ات بنویس. همون شب توسط مشاور و پشتیبان ها جواب داده میشه .

تحلیل آزمون

تحلیل آزمون

آزمون و تحلیل آزمون مهم ترین قسمت یه برنامه ی درسی خوبه! خیلی ها به اشتباه فکر می کنن آزمون می دن تا رتبه ی خوب بیارن و... رفیق ! وقتی کنکور آزمایشی می دی قراره اشکالات کارت پیدا شه تا اونا رو رفع کنی . کنکور آزمایشی مسابقه ی تدارکاتیه. پس بعد آزمون ، اون تحلیل می کنیم تا بگیم چه کاری باید انجام بدی.

ارائه ی تکنیک های مطالعه و آزمون

ارائه ی تکنیک های مطالعه و آزمون

درس خوندن یه مهارته! هر مهارتی نیاز به آموزش داره. چه طور درس بخونی ؟ چطور یاد بگیری ؟ چطور بیاد بسپاری ؟ چطور بیاد بیاوری؟ خلاصه نویسی ، تند خوانی ، جمع بندی و... بلدی ؟ نگران نباش ما بهت یاد می دیم . علاوه بر اون تمرکز ، دقت و نحوه ی تست زدن و آزمون دادن ومدیریت زمان رو هم بهت می گیم.

ارتباط مستمر با اولیا

ارتباط مستمر با اولیا

اولیا و خانواده ، بخش مهم مشاوره درسی و برنامه ریزی هستند. بی تفاوتی اولیا و یا برعکس ارائه ی راهکار های زیاد همیشه دردسر ساز بوده! ما سعی می کنیم اطلاعات درست و مناسب ، در کنار گزارش کار و اهداف رو در اختیار اولیا قرار دهیم .تاهم خیالشون راحت شه، هم تنش های میان دانش آموز و خانواده به حداقل می رسد.

تقویم اجرایی سالانه و طرح درس

تقویم اجرایی سالانه و طرح درس

روند مطالعه نیاز به یک طرح درس منظم و زمان بندی شده و یک تقویم اجرایی داره.بدونی در هر زمان چی کار باید بکنی ، کی شروع کنی ، کی تموم کنی ، تعطیلات داری یا نه ، اگه از برنامه جاموندی چی کار کنی و... ما براتون یه تقویم اجرایی یک ساله از کارهای انجام شده و انجام نشده درست می کنیم تا بی خود استرس نگیریم.

مشاوره ی انگیزشی

مشاوره ی انگیزشی

انجام و ادامه هر کار نیاز به انگیزه داره! انگیزه واقعی وقتی ایجاد میشه که هدف مشخص داشته باشی .این هدف مشخص خودت را به اهداف کوتاه مدت تر تقسیم کنی .هدف خودت را با تمام وجود قبول کنی و برای رسیدن به اون تلاش و زمان بندی داشته باشی.یه مشاور کمک می کنه انگیزه ات رو از دست ندی و پیش بری.

اطلاعات آماری و بررسی شرایط

اطلاعات آماری و بررسی شرایط

برای هر رقابتی نیاز داریم که بدونیم ما کجا هستیم و رقبا کجا؟ مابایداول با خودمون رقابت کنیم تا روز به روز بهتر بشیم بعد شرایط مسابقه پیدا کنیم ! پس نیاز به اطلاعات دقیق آماری داریم. باید بدونیم چند تا رقیب داریم ؟ میانگین درصد داوطلبان چقدره و چه کار کنیم تا به اونا برسیم. ما اطلاعات دقیق بهتون می دیم .